sobota, 16 marca 2019

Zbiór sposobów okazywania miłości - #1 Wspólne spędzanie czasu

Witaj!
Cieszę się, że jesteś tu znów.

Zastanawiałaś się/zastanawiałeś się kiedyś ile jest sposobów okazywania miłości? Jest ich z pewnością bardzo dużo. Od miłego uśmiechu, przez komplement czy prezent po najważniejsze w życiu decyzje. Tak sobie myślimy, że moglibyśmy opisać te, które sami praktykujemy. Nie będzie to uporządkowane w żaden sposób, po prostu losowo.

Dziś skupimy się na wspólnym spędzaniu czasu.
Właściwie od tego zaczęła się nasza znajomość. Poznaliśmy się podczas wyjazdu integracyjnego i od razu zwróciliśmy na siebie uwagę. Potem spotykaliśmy się w duszpasterstwie, gdzie czas spędzaliśmy w grupie naszych wspólnych znajomych. Pewnego dnia Karol zaprosił mnie do kina i w ten sposób zbliżyliśmy się trochę do siebie. Coraz chętniej spotykaliśmy się w wolnych chwilach na wspólnej nauce, tostach, zakupach, rozmowach i Mszach To pozwoliło nam lepiej się poznać. Czuliśmy potrzebę przebywania ze sobą, a nawet wspólnego tworzenia czegoś. Dzięki temu zaangażowaliśmy się w konkurs jako dwuosobowy zespół, piszemy razem bloga.Z rozwojem relacji wzmaga się potrzeba bycia ze sobą, robienia czegoś razem. Dotyczy to oczywiście nie tylko związków, ale i przyjaźni, znajomości, więzi rodzinnych, pracowniczych. Czując, że przebywanie w swoim towarzystwie może skutkować czymś dobrym w przyszłości, chce się tą relację utrzymywać i rozwijać.

Dzięki wspólnemu spędzaniu czasu tworzymy wspomnienia, umacniamy nasze więzi, dążymy do samorozwoju. Poza tym dajemy drugiej osobie cząstkę siebie i swój cenny czas, co pozwala tej osobie czuć się kochaną i ważną. Dodatkowo stajemy się otwarci, uśmiechamy się i dzielimy radością.

Życzymy byście zawsze mieli z kim konstruktywnie spędzać czas i rozwijać się wzajemnie.

Pozdrawiamy serdecznie,
Daria i Karol

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz