niedziela, 27 sierpnia 2017

Być piękną.

Witajcie!
Sierpień prawie za nami. Zaczynamy okres postanowień: "nowy rok szkolny, nowa ja". Szczerze? Życzę Ci tego! Bądź najlepszą wersją siebie.

Myślę, że dzisiaj coś bardziej dla dziewczyn chociaż mam nadzieję, że i chłopakom się przyda. Nie wiem też jak to wygląda z drugiej strony. Także jeśli jesteś mężczyzną możesz mnie uświadomić w tej kwestii. Będę wdzięczna!

Też tak masz, że gdy któregoś dnia zadbasz o siebie bardziej niż normalnie, powiedzmy zrobisz sobie makijaż (gdzie codziennie go nie robisz), gdy założysz przemyślany strój, zamiast jeansów i koszulki, czujesz się lepiej? Podnosisz głowę, uśmiechasz się, bo jest Ci inaczej, czujesz się bardziej wyjątkowa. Widzisz na sobie wzrok innych ludzi. A jak już ktoś powie "Nie poznałam/poznałem Cię", czy "Wow! Ale wyglądasz!" to promieniejesz niczym poranne Słońce.

Takie komentarze bardzo motywują, dodają skrzydeł, kobieta tym bardziej czuje się piękna i stara się jeszcze bardziej.

Niby pod czyimś natchnieniem, żeby ludzie mogli Cię zobaczyć. Ale czy robisz to dla innych? Tylko częściowo, bo przecież sama z tego czerpiesz. Przynajmniej tak powinno być.


Mogłoby wydawać się, że gdy dziewczyna już ma kogoś, dla kogo jakkolwiek by nie wyglądała i tak będzie najpiękniejszą, przestaje się na tym skupiać. Nic bardziej mylnego. Ona chce DLA NIEGO wyglądać wspaniale, żeby nigdy nie przestał się nią zachwycać, żeby nie chciał patrzeć na inną.

Jesteś piękna, wiesz o tym?

****
Swoją drogą zapraszam do dyskusji, rozmów, uświadamiania :D
Jeśli masz ochotę, potrzebę podzielić się spostrzeżeniami, napisz. Możemy coś razem skleić, możesz włączyć się w prowadzenie tego bloga.
****

/Nadzieja

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz