niedziela, 6 listopada 2016

Coś miłego.

Cześć, Moi, Salam aleikom!

Często słyszysz coś na swój temat? A mówisz o innych pozytywne rzeczy? Przypomnij sobie, kiedy ostatnio ktoś z Twojego towarzystwa szepnął miłe słówko na temat kogoś innego.

To banalne mówić cokolwiek, niekoniecznie potrzebne. Często nawet dobre słowo nie jest niczym trudnym. Za to jakie efekty może mieć!

Co mówisz o przyjaciołach w gronie innych znajomych? Narzekasz na nich, czy starasz się pokazać ich dobre cechy? Przyjaciel, czy przyjaciółka wcale nie musi tego słyszeć, nie chodzi o pochlebstwa. Chodzi o prawdę.

Ile daje szczery, krótki komentarz....Nie warto kłamać czy zmyślać, to chyba oczywiste.
Każdy z nas obserwuje świat nas otaczający. Łatwo zauważyć jak bardzo zmienia się on od pozytywnych czynów, czy słów. Może zamiast narzekać o tym, jak to jest źle trzeba zrobić pierwszy krok i zacząć od siebie? Zacząć być szczerym i prawdziwym? Nikt nie ma prawa oceniać mnie za moja prawdziwe "ja".

Zostawiam piosenkę Michaela ;) Daje do myślenia! Polecam!Kocham Was!
/Nadzieja

2 komentarze:

  1. Dobre, dobre :D
    Jak teraz myślę o narzekaniu w moim życiu - im więcej go było tym więcej złych rzeczy zaczynałem dostrzegać i skupiać się głównie na nich. Na szczęście z pozytywnymi działało podobnie :D

    OdpowiedzUsuń